Mieszkanie na kredyt ? Ale który kredyt hipoteczny wybrać?

Mieszkanie na kredyt ? Ale który kredyt hipoteczny wybrać?

Dzięki temu narzędziu w prosty sposób sprawdzisz czy w ogóle możesz się ubiegać o kredyt z dopłatą państwa MdM. Taki kredyt hipoteczny mogą uzyskać jedynie osoby które po raz pierwszy kupują mieszkanie lub chcą zbudować swój dom a wcześniej nie korzystały z żadnych dotacji z budżetu państwa na zakup mieszkania bądź domu.

Bądź też osoby które samotnie wychowują dzieci.
Kredyt hipoteczny to zobowiązanie finansowe na całe życie.
Jest to pożyczka, którą będziemy spłacać kilkadziesiąt lat, dlatego powinniśmy wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie, aby nie mieć jakichkolwiek problemów ze spłatą.
Po wprowadzeniu do kalkulatora zdolności w poniższe pola odpowiednich danych system obliczy czy możemy starać się o kredyt hipoteczny z dopłatą. Następnie wskaże banki które nam taki kredyt mogą udzielić i na jakich warunkach.

 

Trzeba pamiętać że mieszkanie wzięte na kredyt wiąże się z wielkim zobowiązaniem wobec banków ale również i naszej rodziny. Kupując mieszkanie na kredyt, musimy wiedzieć, że prócz wkładu własnego będziemy musieli liczyć się z wydatkami na remont mieszkania oraz zakup potrzebnych sprzętów.
Być może będziemy musieli skorzystać z kilku kredytów, a nie tylko z jednego.

 

W tym przypadku możemy skorzystać z hipotecznego kredytu konsolidacyjnego który oprócz kredytu hipotecznego jest jednym z najczęściej udzielanych w Polsce.

W ofercie banków znajdziecie nie tylko kredyt hipoteczny ale i kredyt konsolidacyjny który pomoże spłacić inne kredyty zaciągnięte przy okazji kupowania np. mieszkania czy domu. W zasadzie decydując się na ofertę któregokolwiek z banków pozostaje tylko zadać sobie pytanie: w jakiej walucie najlepiej go wziąć by spłata nie stanowiła znacznego kłopotu.

2 komentarze do “Mieszkanie na kredyt ? Ale który kredyt hipoteczny wybrać?”

  1. Celina67 pisze:

    Czy dostanę kredyt jeśli mam umowę na czas określony – 3 lata ?

  2. Szymek pisze:

    Niestety będzie – ciężko. W taki sytuacjach lepiej skontaktować się z doradcą kredytowym.

Zostaw odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*